Główna » Pozycjonowanie stron i reklama w internecie

Reklama w internecie

Reklama EasyPetO tym, że reklama jest dźwignią handlu wie każdy przedsiębiorca. Poza takimi środkami masowego przekazu jak telewizja, radio i prasa coraz częściej dostrzegamy olbrzymie możliwości w najszybciej rozwijającym się medium – internecie. Nasze serwisy i strony branżowe są idealnym nośnikiem reklamy dla wielu firm o podobnym profilu działalności handlowej (artykuły dla dzieci, segment dom i ogród, branża psy i koty).

Nasze serwisy internetowe są wysoko pozycjonowane w wyszukiwarkach, często zajmując czołowe miejsca na wybrane frazy branżowe. Zajmując się kilkoma różnymi branżami możemy zaoferować bardzo uniwersalne tło pod reklamę. W celu dalszego rozwoju naszych serwisów  jesteśmy zainteresowani również współpracą polegającą na wymianie linków z serwisami tematycznymi.

Na stronach naszych serwisów notujemy stale rosnącą liczbę wejść użytkowników. Możemy pochwalić się kilkoma tysiącami wejść unikalnych dziennie. Dane te nie obejmują wizyt robotów internetowych i spamu. Nasze serwisy branżowe charaktrewryzują się profesjonalnym poziomem merytorycznym materiałów oraz wysokimi wskaźnikami PageRank.

Zapraszamy do współpracy dzięki, której obie strony odniosą wymierne korzyści. Jeśli chcesz zapoznać się z jakością i przekazem naszych przykładowych serwisów kliknij w to miejsce.